Teenuse osutamine

Milliste masinatega teenust osutame?

Meie kohapealsete toodete valikust leiate kompakttraktori Ventrac ja selle erinevad lisad, mis võimaldavad vastavalt aastaajale teostada vajalikke töid. Lisaks on meie tootevalikus puidu lõhkumise ja hakkimise masinaid. Teenus sobib väga hästi taludele, majapidamistele, turismipunktidele, golfiväljakutele, parkidele ja kohaliku omavalitsuse halduses kuuluvatele aladele. Nii ei pea Sina oma aega hooldustööde tegemiseks kulutama, vaid meie teeme selle Sinu eest ära.

Vaata Ventrac kompakttraktori võimalusi tutvustavast videost:

Millised seadmed meil kohapeal on?

Kõige parema ülevaate masina ja lisade võimalustest saab kohapealse demo käigus – selleks palume julgesti ühendust võtta ja leppida kokku sobiv aeg!

 

Muruniiduk – muru lõikamine ja hooldus kiirelt ning tõhusalt, tulemuseks alati kena triibuline muru. Vaata lisa tootja lehelt SIIT.

 

 

 

Heinalõikur – ideaalne kõrge heina, võsa ja isegi põõsaste lõikamiseks. Vaata lisa tootja lehelt SIIT.

 

 

Lumepuhastaja – harjased pühivad puhtaks kõnniteed ja väiksemad sõiduteed. Lisaks saab harja kasutada ka teede puhastamiseks muudel aastaaegadel: näiteks lehtede, tolmu, kruusa eemaldamiseks. Vaata lisa tootja lehelt SIIT.

 

 

 

 

Kraavikaevaja – võimalus kaevata kuni 102 cm sügavusi ja 14 cm laiuseid kraave erinevates pinnastes. Vaata lisa tootja lehelt SIIT.

 

 

 

Kallur – sobib suurepäraselt erinevate materjalide vedamiseks, nagu muld, liiv, killustik, multš, praht, lumi ja palju muud. Vaata lisa tootja lehelt SIIT.

 

 

 

Sahk – vajalik abiline Eesti talvedes, aga ka ehitusplatsidel risu kokku lükkamiseks. Sahal on 3 laiust: 122, 152, 183 sentimeetrit. Vaata lisa tootja lehelt SIIT.

 

 

 

Sügavkobesti – loodud aiamaa ja hoovi pinnase ettevalmistamiseks. Vaata lisa tootja lehelt SIIT.

 

 

Võta meiega ühendust ja aitame välja selgitada Sulle sobivaima lahenduse!