Tooted

Shibaura SX25 väikekompakttraktor

SX25 on hüdrostaatiline traktor. Varustatud 24,5 hj Shibaura 3-silindrilise diiselmootoriga. Standardne on kesk- ja tagumine jõuülekanne ning 3-punktiline tõsteseade, turvaklamber, väga suur juhi platvorm ja valgustus.

SX25 ühendab kompaktse traktori tugevuse ja mitmekülgsuse koos manööverdusvõimega ja aia- ja murutraktori mugava kasutamisega.

Kuna seda masinat on väga lihtne laiendada lisatarvikutega, nagu näiteks keskmisele niidukile, esilaternale, eesmisele jõuülekandele, muru kogumisele, kabiinile, frontaallaadurile ja lumelõikurile, sobib see kompaktselt kasutatav traktor paljudele rakendustele.

Tehnilised andmed

Infoleht

Hinnad alates 13,950.00 €, millele lisandub käibemaks.

Shibaura CM314 / CM374 niiduk

CM314 ja CM374 on suurepärased professionaalsed esi-niidukid, mille võimsus on vastavalt 30 ja 36 hj. Standardvarustuses on niidukid varustatud kaitseklambriga, mida saab pöörata tagasi ja tasapinda, mis tagab kiire juurdepääsu.

Comfort
Eelmised niidukid on väga kasutajasõbralikud. Hüdrostaatilisel ülekandel on väike töökiirus, mis võimaldab täpset juhtimist rasketes tingimustes ja kiirust kerge niitmise ja transpordi korral. Hüdrostaatilistel pedaalidel on loogiline asend mugavus ja kasutusmugavus. Suund ja kiirus muutuvad kiiresti.
Suur 50-liitrine kütusepaak võimaldab töötada kogu päeva ilma tankimiseta. Standardvarustuses on need eesmised niidukid varustatud kahekordse toimega ventiiliga, et kiiresti paigaldada ja eemaldada tarvikuid (nt rohu koguja).
CM314 / CM374 on varustatud mugava istmega, mida saab kohandada vastavalt juhi kaalule.

Niitmise kvaliteet
Need niidukid on varustatud hüdraulilise kaalu ülekandega. See tähendab, et niitmise ajal kantakse osa niiduki massi üle masina esiteljele, mis suurendab masina tõmbejõudu nõlvadel.
CM314 / CM374 on varustatud automaatse ja püsiva neljarattaveoga. Rasketes niitmistingimustes (niisked või nõlvadel) saab diferentsiaalilukustust aktiveerida pedaaliga, et mõlema esiratta jaoks oleks parem kontroll.
Niidukit saab asetada vertikaalselt ilma võimsustõstet lahti võtmata, mistõttu niidukit on lihtne hooldada ja terasid teritada või vahetada.

Tehnilised andmed

Infoleht

Hinnad alates 18,990.00 €, millele lisandub käibemaks.

Shibaura SB36 ja SB47 kompakttraktorid

Shibaura SB36 ja SB47 on saadaval 3-silindrilise diiselmootoriga, mille mootori võimsus on võrdne 35 või 45 hj.

Lisaks on traktorid varustatud 3-rühma astmelise hüdrostaadiga.

Mõlemad mudelid võivad olla varustatud kaasaegse tehase kabiiniga, millel on hea nähtavus, madal müratase, standardne kliimaseade ja USB-raadio.

Lisaks on kaks topelttoimivat juhtventiili esi- ja tagaosas standardvarustuses.

Need SB mudelid on suure tõstevõimega 1650 kg.

Tehnilised andmed

Infoleht

Hinnad alates 18,550.00 €, millele lisandub käibemaks.

 

Shibaura SX20G, SX26G et SX26D niidukid koos kollektoriga

SX26G ja SX26D on saadaval madala või kõrge heitega rohukogumissüsteemiga ning neil on hüdrauliline jõuvõtuvõll.

Loe edasi

 

Shibaura SB22, SB25 ja SB31 kompakttraktorid

SB22, SB25 ja SB31 on varustatud 3-silindrilise diiselmootoriga vastavalt. 21, 24 ja 30 hj. Võimsad diiselmootorid võimaldavad peaaegu iga töö ära teha.

Loe edasi

Shibaura SG280 maastiku- ja liugmasin

SG280-ga lansseerib Shibaura madala raskuskeskmega vastupidava kallakniiduki.

Loe edasi

 

Shibaura SB62 ja SB78 traktorid

Shibaura SB62 ja SB78 on neljasilindriline diiselmootor, millel on vab. 60 ja 78 hj. Parim jõu ja mugavuse segu!

Loe edasi

Shibaura ST330 kompakttraktor

ST330 on varustatud 3-silindrilise Shibaura diiselmootoriga, mille võimsus on 30 hj.

Loe edasi

Frontaal niiduk Shibaura CM214

Kõige kompaktsem Shibaura frontaal niiduk on CM214. CM214 on suurepärase kvaliteediga, varustatud 3-silindrilise diiselmootoriga ja võimsusega 21 hj. CM214 on varustatud tavalise hüdraulilise roolivõimendiga.

Loe edasi

Shibaura SR888 faarvaatri niiduk

Shibaura uuenduslik ja kerge viiekomponendiline faarvaatri niiduk pakub suurepärast töömugavust ning on ideaalne masin golfiväljakute ja spordiväljakute jaoks.

Loe edasi

Shibaura SR370 reel niiduk

Shibaura kolmeüksuseline reel niiduk on multifunktsionaalne masin mitmesuguste hooldustööde jaoks.

Loe edasi