SHIBAURA

Shibaura SX25 väike kompakttraktor

SX25 on hüdrostaatiline traktor. Varustatud 24,5 hj Shibaura 3-silindrilise diiselmootoriga. Standardne on kesk- ja tagumine jõuülekanne ning 3-punktiline tõsteseade, turvaklamber, väga suur juhi platvorm ja valgustus.

SX25 ühendab kompaktse traktori tugevuse ja mitmekülgsuse koos manööverdusvõimega ja aia- ja murutraktori mugava kasutamisega.

Kuna seda masinat on väga lihtne laiendada lisatarvikutega, nagu näiteks keskmisele niidukile, esilaternale, eesmisele jõuülekandele, muru kogumisele, kabiinile, frontaallaadurile ja lumelõikurile, sobib see kompaktselt kasutatav traktor paljudele rakendustele.

Tehnilised andmed

Infoleht

Hinnad alates 13,950.00 €, millele lisandub käibemaks.

Shibaura CM314 / CM374 murutraktor

CM314 ja CM374 on suurepärased professionaalsed esi-niidukid, mille võimsus on vastavalt 30 ja 36 hj. Standardvarustuses on niidukid varustatud kaitseklambriga, mida saab pöörata tagasi ja tasapinda, mis tagab kiire juurdepääsu.

Comfort
Eelmised niidukid on väga kasutajasõbralikud. Hüdrostaatilisel ülekandel on väike töökiirus, mis võimaldab täpset juhtimist rasketes tingimustes ja kiirust kerge niitmise ja transpordi korral. Hüdrostaatilistel pedaalidel on loogiline asend mugavus ja kasutusmugavus. Suund ja kiirus muutuvad kiiresti.
Suur 50-liitrine kütusepaak võimaldab töötada kogu päeva ilma tankimiseta. Standardvarustuses on need eesmised niidukid varustatud kahekordse toimega ventiiliga, et kiiresti paigaldada ja eemaldada tarvikuid (nt rohu koguja).
CM314 / CM374 on varustatud mugava istmega, mida saab kohandada vastavalt juhi kaalule.

Niitmise kvaliteet
Need niidukid on varustatud hüdraulilise kaalu ülekandega. See tähendab, et niitmise ajal kantakse osa niiduki massi üle masina esiteljele, mis suurendab masina tõmbejõudu nõlvadel.
CM314 / CM374 on varustatud automaatse ja püsiva neljarattaveoga. Rasketes niitmistingimustes (niisked või nõlvadel) saab diferentsiaalilukustust aktiveerida pedaaliga, et mõlema esiratta jaoks oleks parem kontroll.
Niidukit saab asetada vertikaalselt ilma võimsustõstet lahti võtmata, mistõttu niidukit on lihtne hooldada ja terasid teritada või vahetada.

Tehnilised andmed

Infoleht

Hinnad alates 18,990.00 €, millele lisandub käibemaks.

 

Shibaura SB36 ja SB47 kompakttraktorid

Shibaura SB36 ja SB47 on saadaval 3-silindrilise diiselmootoriga, mille mootori võimsus on võrdne 35 või 45 hj.

Lisaks on traktorid varustatud 3-rühma astmelise hüdrostaadiga.

Mõlemad mudelid võivad olla varustatud kaasaegse tehase kabiiniga, millel on hea nähtavus, madal müratase, standardne kliimaseade ja USB-raadio.

Lisaks on kaks topelttoimivat juhtventiili esi- ja tagaosas standardvarustuses.

Need SB mudelid on suure tõstevõimega 1650 kg.

Tehnilised andmed

Infoleht

Hinnad alates 18,550.00, millele lisandub käibemaks.

 

Vaata kõiki Shibaura tooteid siit

Vaata Shibaura lisasid siit