Menart kompostimislahendused

Millised on Menart kompostimislahendused?

Menart seadmete ajalugu ulatub Prantsusmaale ja aastasse 1961, kusjuures esimene orgaaniliste jäätmete purusti loodi aastal 1983. Tänaseks on ettevõtte seadmed kasutusel viiel kontinendil, pakkudes laia valikut lahendusi erinevate jäätmete töötlemiseks.

 

Foto: Menart.eu

Purustid

Menart purustite valikust leiab sobivaid mudeleid nii prügilatesse, ümbertöötlemistehastesse, puhastusjaamadesse kui põllumajapidamistesse. Mudelid jagunevad kolme kategooriasse: põllumajanduslik, tööstuslik ja universaal. Olenevalt mudelist, saab Menart purustitega töödelda puitu, paberit, plastikut, pelleteid, komposti. Purusti on sobivaks lahenduseks, kui jäätmed on vaja ümbertöötlemiseks või transportimiseks muuta väiksemaks ja kompaktsemaks. Vaata lisa purustite kohta SIIT.

 

 

Foto: Menart.eu

 

Vaalusegajad

Menart vaalusegajad sobivad kasutamiseks nii põllumajanduses kui ka heitveepuhastuse jaamades jäätmete kompostimiseks. Tegemist on lihtsate ja töökindlate masinatega töötlemaks orgaanilisi jäätmeid, saastatud pinnaseid, põllumajanduslikke jäätmeid ja loomade väljaheiteid. Vaata lisa vaalusegajate kohta SIIT.

 

 

Foto: menart.eu

Pinnasesõelad

Menart pinnasesõelte valikust leiab mitmeid mudeleid erinevatele vajadustele. Mobiilsed seadmed on kergesti liigutatavad ja mõeldud kasutamiseks erinevates kohtades. Kompaktsed mudelid on loodud väiksema eelarve jaoks. Aianduse jaoks loodud mudelid on mõõtudelt väiksed. Statsionaarsed mudelid luuakse vastavalt kliendi spetsiifilistele vajadustele. Vaata lisa pinnasesõelte kohta SIIT.

 

 

Lisainfot Menart jäätmekäitluse seadmete kohta leiab tootja kodulehelt SIIT.

Võta meiega ühendust ja aitame välja selgitada Sulle sobivaima Menart seadme!