Green Technik seadmed

Milliseid seadmeid leiab Green Technik valikust?

Foto: Green-technik.com

 

Hakkurid 

Hakkurid on loodud professionaalseks kasutamiseks. See on parimaks lahenduseks tegelemaks kärpimise ja trimmimise tagajärjel tekkinud puidujääkidega. Tulemuseks on puidulaastud. Valikus on erineva võimsusega mudeleid. Vaata lisa hakkurite kohta SIIT.

 

 

 

Foto: Green-technik.com

 

Bio-purustid

Bio-purusti on loodud biojäätmete, nagu puit, lehed ja muru, purustamiseks ja jahvatamiseks. Tulemuseks on sobiv algmaterjal kompostimiseks. Valikus on erineva suuruse ja võimsusega masinaid, sobides nii kodumajapidamistesse kui ka tööstuslikuks kasutamiseks. Vaata lisa bio-purustite kohta SIIT.

 

 

 

 

Foto: Green-technik.com

Pelleti masinad 

Pelleti masinad võimaldavad muuta saepuru pelletiteks. See on heaks lahenduseks olukordades, kus tavatöö kõrvalt tekib palju saepuru: nii saab tekkiva jäätme muuda lisaväärtuseks ja -teenistuseks. Vaata lisa pelleti masinate kohta SIIT.

 

 

 

 

Foto: Green-technik.com

Vaalusegajad

Green Technik vaalusegajad on ideaalseks lahenduseks väiksematesse kompostimisjaamadesse. Vaalusegajad võimaldavad tekkinud jäätmed põldudel ja aedades muuta täisväärtuslikuks kompostiks. Valikus on erineva laiuse ja sügavusega mudeleid. Vaata lisa vaalusegajate kohta SIIT.

 

 

Lisainfot Green Technik seadmete kohta leiab tootja kodulehelt SIIT.

Võta meiega ühendust ja aitame välja selgitada Sulle sobivaima Green Technik seadme!